Hakkımızda

Orbit Akademi, öğrencilerin yeni bakış açıları kazanması, mesleki becerilerini geliştirmesi ve belirli bir alanda uzmanlaşmaları için oluşturulmuş eğitim imkanı sunan bir kuruluştur. 

Günümüz bilgi çağında, bilgi çok değerli ve pahalıdır. Biz öğrenme arzusunu her şeyin üstünde tutuyoruz. 

Yeni şeyler öğrenmeye istekli bireyler olduğu sürece bizler de yeni şeyler anlatmaya devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bu yana aramıza yeni uzman ve akademisyenler katıldı ve katılmaya devam ediyor. 

Çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşu ile çalışma yaptık ve yapıyoruz. Zamanın gittikçe daha da değerlendiği çağımızda, insanların eğitime kolaylıkla ulaşmasını amaçlıyoruz.

Aldıkları eğitimler ve sertifikalarla, hem Türkiye’de hem de dünyanın her bölgesinde iş dünyasında öne çıkarak, aranan kişi olmaları en büyük hedefimiz.

Alanında uzman, belli bir kariyer geçmişine sahip veya Akademisyenler ve öğretim görevlileri tarafından verilen eğitim programlarında, kişilerin yeni yönetim anlayışı ve vizyonuna sahip olması amaçlanıyor. 

Eğitimlerimiz üniversite öğrencilerinden, profesyonellere ve yöneticilere kadar kendini geliştirmek isteyen herkese hitap ediyor.

Bize yakınçağın eğitimcileri diyebilirsiniz. Görevimiz, değişen eğitim sisteminde yeni nesil öğrenme yöntemleri geliştirmek, sınırları aşarak öğrencileri eğitmek, onlara ilham vermek ve böylece bilgiye aç herkese kaliteli bir eğitimin kapılarını açmaktır.
Hayal ettiğinizin üzerine ulaşan fikirler, imkânları aşan teknoloji, beklentilerinizi aşan hizmet ve güçlü kadro ifadeleri bizi en iyi tanımlayan cümlelerdir.

Sunduğumuz eğitimlerde katılma amacınız ne olursa olsun başarılı olmanızı ve bunun sürdürülebilir olmasını destekleyeceğiz. Aldığınız eğitimin uzmanı, nitelikli, aranan kişi olmanız için çabalayacağız.
Kaliteli eğitimin her yerde ve herkes için var olması için çalışacağız. Uzaktan eğitim yöntemlerinin geliştirilmesi için yeni yöntemler arayacağız.

Bilgi dünyasında uzaktan eğitim, öğrenme çağının en parlak dönemini yaşıyor. Tahta ve tebeşir metodundan bilgisayar ve akıllı telefondan öğrenmeye doğru değişen eğitim dünyası birçok fırsatı da beraberinde getiriyor.
Öğrenmenin pahalı olduğu eğitim dünyasında sembolik ücretlerle, kaliteli eğitim metodunu sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz.
Öncelikli hedefimiz bireysel gelişim olsa da, süreç sonunda toplumsal gelişimi hedeflemekteyiz. Öğrencilerimizin sayısı arttıkça bireylere değil, küresel topluma hizmet etmiş oluruz.

Alanında profesyonel iş insanlarının örgün eğitim programlarına katılabilir ve iş hayatında kullanabileceğiniz yeni yetkinlikler kazanabilirsiniz.
Ayrıca çeşitli araştırmaları okuyabilir ve günlük bildirimler alabilirsiniz. Orbit Akademi kişisel gelişiminize ve iş hayatına katkıda bulunacak makaleleri de hazırlayıp sunmaktadır.

 

“Benden sonra beni benimsemek isteyenler bu temel mihver üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevi mirasçılarım olurlar.”

Tüm hakları saklıdır.