Selçuk Gülten

Selçuk Gülten Kimdir? Yakından tanıyalım.

1977 yılı Bayburt doğumlu olan Selçuk GÜLTEN aslen Rize’lidir. Gazi Üniversitesi Maliye Bölümü mezunudur. Yüksek Lisansını Sakarya Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamlamıştır. Doktora çalışmaları Sourth Russian University tamamlamıştır. 2003 yılında SMMM olmaya hak kazanmıştır. 3 yıl kadar Bilgisayarlı Muhasebe öğretmenliği yapmış ardından yurtdışında çalışmaya başlamıştır. Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Türkmenistan ve Litvanya’da çeşitli özel sektör kuruluşlarında ve holdinglerde muhasebe ve mali işler müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Halen danışmanlık faaliyetlerini sürdüren Selçuk GÜLTEN’in uzmanlık alanları vergi davaları, elektronik mali uygulamalar, adli muhasebe ve özel denetim hizmetleridir.

Selçuk Gülten Uzmanlık Alanları?

  1. Yurtiçi ve Yurtdışı İnşaat Muhasebesi Uygulamaları,
  2. Adli Muhasebe Uygulamaları
  3. ASMMMO tarafından basılmış Bağımsız Denetim Uygulamaları ders notları
  4. E Fatura ve E Defter Uygulamaları isimli kitaplarım yayınlanmış bulunmaktadır.

Selçuk Gülten Hangi Eğitimleri Veriyor?

Türkiye’deki ilk E-Defter ve E-Fatura uygulamaları kursunu Ankara Mali Müşavirler Odasında açmıştır. Türkiye’nin her ilinde elektronik fatura ve elektronik defter üzerine 6 yıldır 500’ü aşkın seminer vermiştir. Elektronik mali uygulamalar üzerine pek çok TV programına katılmıştır.  SMMM Selçuk GÜLTEN’in çeşitli dergi ve internet sitelerinde yayınlanmış pek çok makalesi de bulunmaktadır. SMMM Selçuk GÜLTEN evli olup, İngilizce, Rusça ve tüm Türk lehçelerini bilmektedir.

 

“Benden sonra beni benimsemek isteyenler bu temel mihver üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevi mirasçılarım olurlar.”

Tüm hakları saklıdır.